Gaļas pārstrādei

 Par iepakojuma materiāliem gaļas izstrādājumiem atbild

Gints Greizis
Iepakojamo materiālu tirdzniecības vadītājs

Tālrunis: +371 67514750
Mobilais: +371 22011916
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 Vakuuma maisi
Mēs ražojam vakuuma maisus savā rūpnīcā Kauņā(Lietuvā). Mūsu noliktavā ir nepārtraukti krājumi ar vairāk kā 30 dažāda izmēra maisiem. Maisus ir iespējams pasūtīt dažādos izmēros un biezumos, apdrukātus no vienas vai abām pusēm. Ir iespējams izveidot apaļus vai "Eiro" tipa caurumus produkta uzkāršanai, kā arī "Atvērt šeit" robu vieglākai iepakojuma atvēršanai. Maisu ražošanā tiek izmantoti PA/PE, ALU/GOLD materiāli.

 

 Pakošanas plēve
Lai aizkausētu trauciņus ar plēvi mēs piedāvājam pārsedzošo plēvi no Francijas uzņēmuma Linpac. Plēve ir pieejama dažādos biezumos, viegli atplēšama, or resealable (multipeel). „DuPont” plēve “Mylar” ļauj aizkausēt iepakojumu uz taukainām un eļļainām virsmām.

 

 Spainīši
Mūsu sortimentā ir vairāk kā 1000 trauki no dažādiem materiāliem: trauki cepšanai(CPET), PP trauki, PS trauki un dabīgie PLA trauki, kuri ir izgatavoti no kukurūzas.
Liela daļa mūsu piedāvāto trauku ir ražo kompānija Baltvita. Ir pieejami dažādi izmēri, sākot ar 120 ml trauciņiem līdz par 2300 ml spainīšiem. Ir iespējams pasūtīt līdz pat 33 litru lieliem spaiņiem.